2. ročník konference "Elektronizace veřejných zakázek" výměna zkušeností, novinky a trendy

0 Kč vč. DPH

Akce proběhla

Praha - 19. 8. 2015

• Moderuje: Michala Hergetová

V roce 2005 se stala ekonomickou redaktorkou v České televizi. Moderuje pořad Ekonomika na zpravodajském kanálu ČT24.

• Pod záštitou:

Konference se koná pod záštitou Sdružení tajemníků městských a obecních úřadů ČR, z. s.

Přednášející:

RNDr. Eva Vízdalová, Ministerstvo pro místní rozvoj; Ing. Pavel Bureš MBA, analytik, CIRI, Královehradecký kraj; Ing. Miroslav Jeništa, město Nový Bor; Mgr. Pavel Pacal, město Třebíč; Ing. Jakub Caska, Ph.D., Vojenské lesy a statky ČR, s.p.; Mgr. Jan Šrytr, ředitel obchodního rozvoje, Frank Bold Society; Ing. Šárka Nováková, QCM, s.r.o.; Mgr. Tomáš Motal, právník, QCM, s.r.o; Ing. David Horký MBA, QCM, s.r.o.

Cílem konference pořádané společností QCM, s.r.o. je informovat o aktuálním vývoji elektronizace veřejných zakázek, trendech v zadávání elektronickou cestou, dopadu nového zákona z pohledu elektronizace a v neposlední řadě výměna zkušeností mezi zadavateli.

O čem budeme hovořit?

Elektronizace ve světle nového zákona - nový zákon o zadávacích řízeních v roce 2016 – jak souvisí s elektronickými nástroji a co nás čeká v porovnání se stávající úpravou úpravou (RNDr. Eva Vízdalová, ředitelka odboru elektronizace veřejných zakázek a koncesí, Ministerstvo pro místní rozvoj)

Jak na elektronizaci veřejných zakázek

• Centrální nákupy komodit v krajích a městech - zkušenosti a příklady z praxe (Ing. Pavel Bureš MBA, analytik, CIRI, Královehradecký kraj)
  • Zavádění centrálních nákupů (Ing. Šárka Nováková, QCM, s.r.o)
  • Migrace veřejných zakázek– změna profilu zadavatele – přesun veřejných zakázek ze stávajícího profilu zadavatele na nový – jak a proč řešit (Mgr. Tomáš Motal, právník, QCM, s.r.o.)
  • Zkušenosti měst s administrací veřejných zakázek – kdy ano, kdy ne, praktické příklady (Ing. Miroslav Jeništa, vedoucí odboru rozvoje města Nový Bor)
  • Elektronický nástroj E-ZAK ve městech – vyhodnocení přínosů z praxe (Mgr. Pavel Pacal, místostarosta města Třebíč)
  • Novinky v elektronických nástrojích (Ing. David Horký MBA, jednatel společnosti QCM, s.r.o.)
  • Elektronické prodejní aukce – kdy, jak a kde používat, přínosy (Ing. Jakub Caska, Ph.D., vedoucí oddělení podpory nákupu, Vojenské lesy a statky ČR, s.p.)
  • Registr smluv - o co jde, k čemu je dobrý a proč ho používat (Mgr. Jan Šrytr, ředitel obchodního rozvoje, Frank Bold Society)

Výměna praktických zkušeností mezi uživateli elektronických nástrojů

Prezence účastníků - Coffe Break I
    Úvod - Přednášky část I
    Coffe Break II
    Přednášky část II
    Obědový bufet
    Přednášky část III
    Panelová diskuze, dotazy z pléna - závěr

• K této konferenci zatím nejsou dostupné žádné dokumenty.

Mediální partneři

Pořadatel