Nové termíny školení e-tržiště Gemin

19. 7. 2017

Vážení zadavatelé, dodavatelé, přijměte naše srdečné pozvání na školení ovládání nového e-tržiště Gemin.

V souvislosti s novým provozem e-tržiště Gemin od 1. 7. 2017 jsme pro Vás připravili školení pod názvem „Nové e-tržiště GEMIN v kostce“. Cílem je představit nový vzhled webového nákupního portálu, seznámit podrobně účastníky s novým schématem fungování – ať už se to týká typu zakázek, pro které je e-tržiště určeno, možnosti účasti ve výběrových řízeních, nebo změny ve financování provozu e-tržiště. Chybět nebudou ani praktické ukázky zadávacích postupů.

Termín a místo konání:

Aktuální přehled všech školení a workshopů najdete na našem webu  QCM školení v sekci ŠKOLENÍ A SEMINÁŘE, který průběžně aktualizujeme a doplňujeme.

Přejeme Vám krásné léto a těšíme se na setkání s Vámi.