Podzimní novinky – školení elektronizace VZ

5. 9. 2016

Od září se můžete těšit kromě klasických a oblíbených školení a workshopů také na mnoho novinek, které reagují mimo jiné i na nový zákon o zadávání veřejných zakázek, který vstupuje v platnost od 1. října 2016.

Neustále se snažíme náš vzdělávací program v oblasti elektronizace veřejných zakázek rozvíjet, přicházet s něčím novým a reagovat na aktuální legislativu. Je jasné, že platnost nového zákona je událost, na kterou je třeba se co nejlépe připravit.

Zcela jsme obměnili obsah oblíbeného workshopu E-ZAK - elektronické zadávání VZ, kde se věnujeme praktickému procvičování elektronických zadávacích postupů. Všechny postupy a příklady si vyzkoušíte již na nové verzi systému E-ZAK, upravené dle nového zákona.

Úplnou novinkou je workshop s názvem Tvorba zadávací dokumentace dle nového zákona. Zaměřuje se na praktické příklady tvorby zadávací dokumentace a na rozdíly mezi starým a novým postupem. Dostatečný čas je také věnován zodpovězení individuálních dotazů účastníků.

Uchazeči o veřejné zakázky se nejvíc zajímají o výklad nového zákona zaměřený právě na ně. Proto jsme vytvořili školení Veřejné zakázky - nový zákon DETAILNĚ pro dodavatele. Jde o zcela nový typ školení, do jehož obsahu jsou zapracovány požadavky a dotazy přímo od uchazečů.

Zachována zůstávají všechna oblíbená školení jako Dynamický nákupní systém snadno a rychle, Dotační zakázky z fondů EU, Registr smluv – zákon a řešení, Ovládání elektronických nástrojů Gemin, E-ZAK, PVU a další. Mnoho nových zajímavých témat teprve zpracováváme a školení připravujeme.

Aktuální přehled najdete na našem webu  QCM školení v sekci ŠKOLENÍ A SEMINÁŘE, který průběžně aktualizujeme a doplňujeme.