Představujeme nové logo QCM školení

23. 5. 2017

Současně se spuštěním nové verze webu QCM školení přinášíme inovované logo, které bude odrážet moderní, čistý a dynamický design celého vzdělávacího projektu. Podívejte se, jak vypadá logo, se kterým se budete v následujících letech často setkávat.

Nová verze webu QCM školení je již nasazena, podrobně jsme o tom psali zde. Protože je naším cílem poskytovat nejkvalitnější školení a semináře, neustále rozšiřovat oblasti vzdělávání, přinášet novinky o veřejných zakázkách a dalších zákonech v moderním stylu, rozhodli jsme se po delší době pro kompletní inovaci loga. Tady je.

Logo QCM ŠKOLENÍ

Červená i černá barva zůstala zachována tak, aby ladila se základním logem QCM. Rozevřená kniha uprostřed, která je symbolem vzdělání, vystihuje obsah celého projektu. Chtěli jsme, aby bylo logo lépe vystihovalo činnost, které se věnujeme, a výsledkem je elegantní kombinace textu a obrázku.

Logo vzniklo ve spolupráci s grafickým studiem BeeArt. S logem se budete už nyní postupně setkávat na webu, v prezentacích, videích nebo na sociálních sítích, samozřejmě v doprovodu celé řady dalších grafických materiálů.

Nyní je řada na Vás a budeme rádi za zpětnou vazbu na nové logo. Jak se Vám líbí?