Školení a semináře Mgr. Jan Lašmanský, LL.M.

• zadavatel
  • dodavatel
  • dodavatel a zadavatel
  • akreditovaný kurz

Školení lektora:

Název kurzu Datum Lektor Cena vč. DPH Místo
Zadávání veřejných zakázek a problematické aspekty zákona 25. 4. 2019 Mgr. Jan Lašmanský, LL.M.
akce již proběhla Praha Detail
Zadávání veřejných zakázek a problematické aspekty zákona 22. 1. 2019 Mgr. Jan Lašmanský, LL.M.
akce již proběhla Brno Detail
Zadávání veřejných zakázek a problematické aspekty zákona 26. 11. 2018 Mgr. Jan Lašmanský, LL.M.
akce již proběhla Praha Detail
Zadávání veřejných zakázek a problematické aspekty zákona 26. 10. 2018 Mgr. Jan Lašmanský, LL.M.
akce již proběhla Brno Detail
Zadávání veřejných zakázek a problematické aspekty zákona 25. 9. 2018 Mgr. Jan Lašmanský, LL.M.
akce již proběhla Praha Detail
Nový zákon o zadávání veřejných zakázek - zkušenosti po roce 30. 1. 2018 Mgr. Jan Lašmanský, LL.M.
akce již proběhla Praha Detail
Nový zákon o zadávání veřejných zakázek - zkušenosti po roce 31. 10. 2017 Mgr. Jan Lašmanský, LL.M.
akce již proběhla Praha Detail
Nový zákon o zadávání veřejných zakázek – první zkušenosti 29. 5. 2017 Mgr. Jan Lašmanský, LL.M.
akce již proběhla Praha Detail
Nový zákon o zadávání veřejných zakázek – první zkušenosti 31. 1. 2017 Mgr. Jan Lašmanský, LL.M.
akce již proběhla Praha Detail

Nevybrali jste si? Požádejte si o školení na míru!

Chci školení na míru

Archiv školení a seminářů