O NÁS

QCM, s.r.o. je společností akreditovanou Ministerstvem vnitra ČR jako vzdělávací instituce vedená pod č. AK/I-5/2017. Patří mezi přední dodavatele systémů pro elektronickou správu veřejných zakázek, webových aplikací a internetových stránek. Založena byla v roce 2001.

Náš tým

Podívejte se, kdo stojí za přípravou a realizací školení, seminářů a konferencí. 

Naše filozofie

Našim posláním je vzdělávat zadavatele a dodavatele v oblasti elektronizace, veřejných zakázek, registru smluv a dalších zákonů tak, aby si prohloubili svoje znalosti, dovednosti, zvýšili si kvalifikaci a měli celkový přehled o aktuálním dění v daném oboru.

Naše historie

V průběhu několika let jsme se vypracovali na pozici leadera na trhu v oblasti elektronizace veřejných zakázek. Profil zadavatele má na našich nástrojích více než 40% všech zadavatelů. Naše nástroje zná a využívá dohromady více než 15 000 uživatelů, zadavatelů z řad veřejné správy a více než 30 000 dodavatelů, uchazečů o veřejné zakázky. 

Rozhodli jsme se je vzdělávat v tomto oboru a postupně přidáváme další oblasti, specializované na státní správu a samosprávu i soukromý sektor. V lednu 2017 nám Ministerstvo vnitra ČR udělilo akreditaci a stali jsme se tak nově i vzdělávací institucí.  

 

Proč se školit s QCM?

  • 0

    účastníků školení
  • 0

    zrealizovaných školení
  • 0

    proškolených organizací
FAQ - časté dotazy