O NÁS

Kdo jsme?

Náš příběh se začal psát v roce 2001, kdy vznikla QCM, s.r.o., společnost zabývající se veřejnými zakázkami. Nyní jsme významný dodavatel systémů pro elektronickou správu veřejných zakázek, vzdělávací instituce a pořadatel specializovaných konferencí.

Odbornému vzdělávání se věnujeme od roku 2010. Velkým milníkem pro nás byl rok 2017, kdy nám byla udělena akreditace Ministerstvem vnitra ČR. My se tak stali akreditovanou vzdělávací institucí vedenou pod č. AK/I-5/2017.

Naším posláním je školit zadavatele i dodavatele v oblasti elektronizace veřejných zakázek, práva a dotací, stavebních zakázek a ochrany osobních údajů.

Poskytujeme více než školení, poskytujeme zážitek. Všechny naše workshopy a semináře se konají v příjemných prostorách, jejich samozřejmou součástí je kvalitní catering i teplý oběd. Naši lektoři jsou špičkoví odborníci s bohatou praxí. QCM školení jsme nyní rozšířili o online kurzy, naši klienti se s námi mohou vzdělávat z bezpečí a pohodlí domova či kanceláře.

Pokud máte specifické požadavky na obsah kurzu, místo či čas konání, rádi pro vás připravíme i školení na míru.

Náš tým

Podívejte se, kdo stojí za přípravou a realizací školení, seminářů a konferencí.

Proč se školit s QCM?

účastníků školení