Červen se ponese ve znamení webinářů i otevřeného kurzu

9. 6. 2022

Už více než dva roky jedeme na vlně online vzdělávání, a jsme moc rádi, že v tom jste s námi.

Na měsíc červen jsme pro vás však připravili překvapení – po dlouhé době otevíráme prezenční školení Veřejné zakázky ve stavebnictví pro ZADAVATELE pod vedením Mgr. Petra Pernici. Nepropásněte příležitost se po dlouhé době setkat u dobré kávy, načerpat nové vědomosti a diskutovat s lektorem i dalšími účastníky školení.

Dozvíte se, jak připravit zadávací dokumentaci, a jaké jsou zadávací podmínky veřejné zakázky na stavební práce. Projdete i odpovědné zadávání ve veřejných zakázkách na stavební práce, hodnocení nabídek, smlouvy a mnoho dalšího.

Vybrat si však můžete i ze široké nabídky webinářů, tak se podívejte na červnovou videopozvánku. Další informace pak najdete na webu QCM školení.