Dodavatelé, jak uspět ve stavebních zakázkách?

21. 2. 2023

Webináře jsou nedílnou součástí dnešní doby. Možnost vzdělat se pohodlně z domova či kanceláře využívají lidé dnes a denně. Jednou za čas je ale dobré změnit prostředí, setkat se s lektorem a dalšími účastníky kurzu, probrat téma osobně a vyměnit si zkušenosti.

My to víme, a proto pro vás jednou za čas otevřeme i prezenční kurz. Tentokrát jsme připravili zbrusu nové školení pro všechny uchazeče o stavební zakázky.

Dodavatelé – jak uspět ve STAVEBNÍCH zakázkách?

23. 3. 2023, 09:00 – 14:00, 14. patro M-Paláce, Brno

Lektor Mgr. Petr Pernica provede účastníky celým procesem podání nabídky na stavební veřejné zakázky, poradí, jak zvýšit jejich možnost uspět ve výběrových řízeních, a také doporučí, jak se bránit proti nesprávnému postupu ze strany zadavatele.

Kromě nových znalostí se mohou dodavatelé těšit na dobré občerstvení, kávu a hezký výhled na Brno.

Podrobnější informace o kurzu najdete na webu QCM školení. Neváhejte a přihlaste se.