I školení na míru může být zážitek

11. 12. 2018

O své zákazníky pečujeme, jak nejlépe umíme. A to i při školení na míru. To si na konci listopadu na vlastní kůži zažili naši klienti z Kolína a Litomyšle. Pro ně jsme v krásném prostředí hotelu Termal v Pasohlávkách zrealizovali školení pro pokročilé uživatele E-ZAKu. Cílem tohoto setkání bylo vytrhnout naše klienty z každodenní reality, dopřát jim školení na místě, kde je nebude nic rozptylovat, a kde si poté i příjemně odpočinou.

Neúnavný lektor Jirka Dobčák účastníky hlouběji zasvětil do prostředí elektronického nástroje E-ZAK. Všichni účastníci byli velmi aktivní, ptali se a diskutovali. Mimořádný odpočinek jim po vyčerpávajícím výkladu poskytla návštěva horkého bazénu a saunového komplexu, i příjemné procházky v krásném prostředí Mušovských jezer. Po vydatné večeři následoval košt vín z Vinařství Dobčákovi, doplněný poutavým výkladem.

Účastníci jeli domů svěží, odpočatí a plní nových vědomostí. Po takovém školení pro ně jistě bude jakákoliv práce s E-ZAKem jedna radost.

„To školení stálo jednoznačně za to. Nejenom že jsem si mnohem jistější v ovládání E-ZAKu, ale navíc jsem si odpočinul, a to fyzicky i psychicky.“

Ing. Pavel Kubeš, Odbor rozvoje a investic, MěÚ Litomyšl

„Školení mělo hlavu a patu, bylo to takové svěží, lektor byl vážně neúnavný. A navíc to krásné prostředí…“

Mgr. Barbora Vedralová, Odbor dotací a veřejných zakázek, MěÚ Kolín