Jak uspět ve výběrových řízeních? – přihlaste se na školení

7. 1. 2016

Budete se ucházet o veřejné zakázky i v letošním roce? Zajímá vás, jak správně vytvořit nabídku? Podáváte nabídky na veřejné zakázky i elektronicky?

Pokud ano, pak věříme, že vás zaujme speciální školení pro uchazeče o veřejné zakázky. Seznámíme vás s ověřenými postupy při tvorbě nabídky a názorně si ukážeme na praktických ukázkách krok za krokem, jak podat nabídku prostřednictvím elektronických nástrojů (např. procesní nástroj E-ZAK, e-tržiště Gemin).

Termíny a místa konání:

11. 2. 2016           Brno       Tvorba a podání nabídek na veřejné zakázky (elektronicky)

8. 3. 2016           Praha     Tvorba a podání nabídek na veřejné zakázky (elektronicky)

Neváhejte a přihlaste se již nyní, kapacita je omezena.

Všechny termíny najdete přehledně na novém webu QCM školení v sekci Školení a semináře. Po registraci si je můžete rovnou objednat.

Pokud budete mít jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Tel. 601 558 730, e-mail skoleni@qcm.cz. Spojení najdete i v sekci Kontakt.