Zpět na výpis

Novinky

Jaké konference nás čekají v příštích měsících?

14. 7. 2021

Poslední rok se nesl ve znamení omezování a rušení dlouho předem naplánovaných konferencí, seminářů či kongresů. Pevně věříme, že to nejhorší je za námi, a opět se budeme moci potkávat bez omezení. Poprázdninový kalendář tomu zatím nasvědčuje.

Jaké akce nás čekají?

Na zámku v Mikulově se bude 7. – 8. 9. 2021 konat 13. ročník výroční konference e-governmentu. Tuto akci budete moci navštívit buď osobně, nebo online.

O dva týdny později, 20. – 21. 9. 2021, budeme moci společně navázat na předchozí život v Hradci Králové, a to v rámci 23. ročníku konference ISSS. S účastí počítáme a těšíme se na setkání.

V říjnu pak zamíříme do Liberce, a to na XLI. členskou schůzi a podzimní celostátní odborný seminář Sdružení tajemníků městských a obecních úřadů ČR. Ta se bude konat 24. – 26. 10. 2021.

A to nejlepší nakonec – můžete se těšit i na naší vlastní konferenci. Hlavní témata budou elektronizace veřejných zakázek a inovace v našich produktech. Rezervujte si v kalendáři termín 14. 9. 2021 a sledujte naše weby, kde se vše včas dozvíte.

Těšíme se na setkání s vámi!

FAQ - časté dotazy