Jsme akreditovaná vzdělávací instituce

13. 2. 2017

QCM je společností akreditovanou Ministerstvem vnitra ČR jako vzdělávací instituce vedená pod č. AK/I-5/2017.

S potěšením si dovolujeme oznámit, že Ministerstvo vnitra nám udělilo dne 7. 2. 2017 akreditaci č. AK/I-5/2017 a stali jsme se tak nově i vzdělávací institucí. Tento významný okamžik posouvá náš školící program v oblasti elektronizace, veřejných zakázek a dalších zákonů na vyšší úroveň a přináší účastníkům mnohé výhody:

• školitelé a lektoři jsou kvalitní, zkušení odborníci
  • je zaručena vysoká kvalita obsahu s příklady z praxe
  • akreditovaná školení umožňují zvyšování kvalifikace a profesní růst
  • splnění povinného vzdělávání úředníků dle zákona č. 312/2002 Sb.
  • v době množících se vzdělávacích agentur je akreditace zárukou kvality

Jako první získal akreditaci vzdělávací program průběžného vzdělávání pro úředníky: „Profil zadavatele dle nového zákona - změny, elektronické postupy“. Vzdělávacímu programu bylo přiděleno toto číslo akreditace: AK/PV-87/2017.

Další programy budou postupně následovat. Najdete je na našem webu QCM školení v sekci Školení a semináře.

Náhled certifikátu - instituce

Náhled certifikátu - školení