Zpět na výpis

Novinky

Konference EVZ – dobrá nálada a poučné přednášky

19. 9. 2019

Zajímavé a poučné přednášky, plodné debaty, výborné občerstvení a pohodová atmosféra – to vše přinesl 6. ročník konference Elektronizace veřejných zakázek, který se včera uskutečnil v hotelu Occidental Praha.

Po deváté hodině ranní účastníky přivítala okouzlující moderátorka Michala Hergetová. Akci pak slavnostně zahájil Ing. David Horký, MBA, který ve velkém sále s potěšením přivítal mnoho známých, ale i nových tváří. Milé zdravice pak pronesli Mgr. Lubomír Šrámek z města Tábor a Ing. Dana Buřičová z Kraje Vysočina. Poté následovaly první přednášky, a to minulost a budoucnost veřejných zakázek od Davida Horkého a elektronické zadávání z pohledu MMR od Ing. Stanislava Bogdanova.

Po coffee breaku čekala účastníky poučná právní vsuvka. Mgr. Adéla Havlová, LL.M. pohovořila o tom, jak mít veřejné zakázky právně správně. O zákoně o zadávání veřejných zakázek a problematických aspektech pak promluvila Mgr. Markéta Adámková z MMR.

Následoval výborný oběd, po kterém se horkého mikrofonu ujali Ing. Dana Buřičová a Bc. Martin Hadrava a rozhovořili se o Centrálních nákupech v Kraji Vysočina. O příjemný závěr se postarali Michal Bláha s tématem digitálního Česka a Ing. Jan Dienstbier, který promluvil o kybernetické bezpečnosti pro zadavatele.

Děkujeme za velkou účast, několik bouřlivých debat a skvělou atmosféru. Těšíme se na vás na dalších akcích.

FAQ - časté dotazy