Zpět na výpis

Novinky

Legislativa i veřejné zakázky – u nás si webinář vyberete

19. 5. 2021

Jaro už je sice tady, ale počasí nám zatím příliš nepřeje. Co takhle si udělat dobrou kávu a využít svůj čas ke vzdělávání? Z pohodlí a tepla domova či kanceláře?

Nabízíme širokou škálu online kurzů na téma elektronizace veřejných zakázek, ale rádi s vámi projdeme i jiné oblasti.

Na webináři Kybernetická bezpečnost a veřejné zakázky se pod vedením Mgr. Petra Pernici dozvíte vše o právní úpravě kybernetické bezpečnosti a pochopíte dopad těchto ustanovení na zadávací řízení.

Na kurzu Novela zákona o zadávání veřejných zakázek 2021 pro dodavatele s vámi naši právníci proberou obsah připravované novely a objasní změny a jejich dopady pro uchazeče o veřejné zakázky.

Jste ve světě veřejných zakázek nováčci? To vůbec nevadí! Vše potřebné se můžete dozvědět na kurzu Veřejné zakázky DETAILNĚ pro začátečníky.

Tímto to zdaleka nekončí. Máme pro vás také novou várku kurzů od oblíbené lektorky a právničky JUDr. Ing. Magdy Janotové, LL.M. Celý proces tvorby, realizace a uzavírání smluv se naučíte na kurzu Smlouva o dílo. Pracovně-právní vztahy od A do Z proberete na webináři Zákoník práce v roce 2021. A praktický návod, jak postupovat v souladu s právními předpisy při rozvázání pracovního poměru získáte na školení Ukončení pracovního poměru - jak předejít soudním sporům.

V oblasti elektronizace a legislativy vás vzděláváme i v rámci našich mini webinářů, které pro vás pořádáme zdarma. Lektoři vás během hodiny zasvětí do našich elektronických nástrojů či obeznámí s novinkami, které přináší novely zákonů (nejen) o zadávání veřejných zakázek.

Vyberte si některý z našich webinářů ještě dnes. Nové kurzy budeme co nevidět přidávat. Sledujte náš výpis kurzů.

FAQ - časté dotazy