Zpět na výpis

Novinky

Májová nabídka webinářů

4. 5. 2022

Měsíc květen s sebou přináší novou nabídku kurzů. A opět je z čeho vybírat.

Hned ze začátku se podíváme Jak správně uveřejňovat v registru smluv, a to pod vedením jednoho z našich právníků. Účastníci kurzu získají teoretické i praktické informace, které jsou nutné ke správnému uveřejňování smluv, a nabídnou řešení jednoduchého uveřejňování přes elektronické nástroje E-ZAK a PVU.

Zadavatelům také nabízíme úzce specializovaný kurz Veřejné zakázky a dotace speciálně pro obce, městyse a města. Zástupcům obcí, městysů a menších měst budou poskytnuty nejdůležitější informace z oblasti realizace veřejných zakázek, a to přímo od Ing. Matěje Balouna.

Elektronické zadávání zakázek je stále aktuální téma. Na květen jsme otevřeli naše úspěšné kurzy, které máme ve variantách pro začátečníky i pokročilé. Naši lektoři s účastníky projdou fungování elektronického nástroje E-ZAK, přičemž zkušenější uživatelé nástroje se seznámí i s mnoha rozšířeními.

A potěšíme i uchazeče o zakázky, kteří se potřebují detailně seznámit se zákonem o zadávání veřejných zakázek. Naše speciální kurzy pro dodavatele máme opět pro začátečníky i pokročilé.

A pro dodavatele máme ještě jednu specialitu. Pokud si potřebujete ujasnit postupy při podávání nabídek na veřejnou zakázku, neváhejte a zakupte si záznam z našeho webináře, který si můžete v případě potřeby opakovaně přehrávat.

 

Pro další novinky a informace nezapomeňte sledovat náš web QCM školení.

FAQ - časté dotazy