Nové kurzy o veřejných zakázkách

10. 9. 2019

Bude tomu rok, co vešla v platnost povinná elektronická komunikace, která s sebou přinesla velké množství nových povinností a postupů. S námi se jí ale zadavatelé bát nemusí, ať jsou nováčci či pokročilí, na našich kurzech se dozví vše potřebné. A právě nyní pro vás otevíráme nová školení!

Zkušené zadavatele jistě zaujme kurz Veřejné zakázky DETAILNĚ pro pokročilé, na němž si podrobně projdou všechny nové postupy, které musí dodržovat, ale především se dozví postřehy z praxe, aneb jaké zkušenosti s povinnou elektronizací mají ostatní zadavatelé. Úplní nováčci by neměli minout Veřejné zakázky DETAILNĚ pro začátečníky, kde se seznámí se základními pojmy i postupy v zákoně o zadávání veřejných zakázek.

Na podzim se můžete těšit i na nové školení s oblíbeným lektorem Ing. Matějem Balounem, Veřejné zakázky a dotace speciálně pro obce, městyse a města. Na něm si účastníci projdou postupy před vyhlášením veřejné zakázky, dotované veřejné zakázky, uzavírání smluv a mnoho dalšího.

Téma povinné elektronické komunikace se zřejmě znovu více otevře, a to v souvislosti s veřejnými zakázkami malého rozsahu. O plánované elektronizaci VZMR jsme vás již informovali, připomenout si to můžete v tomto článku.