Zpět na výpis

Novinky

Nové vychytávky pro uživatele webu

2. 5. 2017

Děkujeme, že jste našimi super testery. Ano, Vy, naši zákazníci. Pomáháte nám web QCM školení pro Vás vylepšovat a to nás těší. Nyní aktuálně zařazujeme další vlnu novinek, které budete postupně objevovat. Pojďme si představit pět novinek, které můžete ode dneška vyzkoušet.

1.    Potřebujete poradit, zeptat se na něco? Na každé stránce po pravé straně naleznete nápovědu - FAQ - časté dotazyJeho obsah je sestavený z Vašich nejčastějších dotazů. Věříme, že bude užitečnou nápovědou.

2.    Máte zájem o akreditovaný kurz a jste zároveň úředníkem dle zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků? Pak při objednávce a registraci na školení zcela jistě využijete nový checkbox, který po zatržení zobrazí povinný údaj (datum a místo narození). Také jsme mysleli na to, že úředníci mají cenu školení osvobozenou od DPH, což se Vám promítne v hodnotě objednávky.

3.    Máte příliš dlouhou e-mailovou adresu? V přihlašovacím okně a v objednávce jsme zvýšili počet znaků v kolonce pro e-mail či heslo.

4.    Ať nezapomenete dorazit na školení… Jistě oceníte upozornění na to, že objednané školení se blíží. Automaticky Vám dojde e-mailem notifikace 2 dny před zahájením školení.

5.    Jak hodnotí školení samotní účastníci? Přečtěte si reference na naše školení, semináře, workshopy či konference. Psali je lidé, kteří se jich přímo účastnili. Reference najdete na hlavní stránce webu (dole pod novinkami).

A na závěr pro připomenutí jedno velmi užitečné vylepšení, které již funguje déle než měsíc:

6.    Vyhledejte si kurz rychleji pomocí filtrů! Najdete je v sekci ŠKOLENÍ A SEMINÁŘE. Roztřiďte si školení podle názvu, zaměření, data, místa konání nebo podle toho, komu je kurz určen.


Přejeme Vám příjemnou práci s vylepšeným webem QCM školení.

 

FAQ - časté dotazy