Novely zákonů si žádají nová školení

11. 12. 2019

Rozšiřujeme naši už tak pestrou nabídku kurzů. Od začátku příštího roku se můžete těšit na nová školení nejen na veřejné zakázky!

A o co konkrétně půjde? Shrnuli jsme pro vás ty nejdůležitější novinky, které přinášejí Zákoník práce v roce 2020 ve znění novelizací, Novela zákona o DPH 2020 a GDPR v personalistice a monitoring zaměstnanců.

Velkou novinkou je pak E-ZAK SMART – Workshop pro zadavatele PVU, který vyškolí zadavatele v práci s tímto novým nástrojem. Další speciální školení, která by zadavatele měla zajímat, jsou Zákon o registru smluv a GDPR od 1. 11. 2019, Novela zákona o finanční kontrole od 1. 1. 2020 a také akreditovaný kurz Veřejné zakázky a dotace speciálně pro obce, městyse a města.

Pro dodavatele chystáme školení Výzkum a vývoj – novinky a přístup finanční správy a Zákon o veřejných zakázkách EXLUZIVNĚ pro DODAVATELE.

Od ledna 2020 otevíráme i úplně nové workshopy z oblasti IT, např. MS Excel pro začátečníky i pokročilé či SQL pro testery.