Zpět na výpis

Novinky

Novinky, které vám usnadní vzdělávání

20. 10. 2022

Naše produkty stále vylepšujeme tak, aby pro vás jejich používání byla radost a žádná starost. Tentokrát jsme se zaměřili na naše školení.

Máme pro vás dvě užitečné novinky, které vás jistě zaujmou.

VIDEOKURZY

V naší nabídce nyní najdete kromě webinářů také specializované videokurzy různého rozsahu – od krátkých několikaminutových návodů až po ucelené průvodce veřejným zadáváním. Ty vám po zakoupení zůstanou a můžete si je v případě potřeby kdykoliv přehrát.

Celý přehled naleznete na webu školení v sekci kurzy.

PLATBA KARTOU

Zjednodušujeme fakturační proces, a proto jsme pro vás nově připravili možnost platby kartou. Tuto platební metodu můžete využít jak na klasické semináře, tak i videokurzy, které tím pádem budete mít okamžitě k dispozici. Využijte této možnosti a ulehčete účetním jejich práci.

Potřebujete se doptat nebo vás zajímá něco dalšího? Napište nám na e-mail skoleni@qcm.cz.

Těšíme se na slyšenou na našich webinářích.

FAQ - časté dotazy