Zpět na výpis

Novinky

Nový workshop učí, jak podat nabídku elektronicky

8. 10. 2018

Ve středu 26. 9. měl svoji premiéru nový workshop s názvem Jak podat nabídku elektronicky. I přes neobvykle mrazivé ráno byla učebna vzdělávacího centra Webcom Education Point v Brně zaplněna do posledního místa.

Tento praktický kurz vedl zkušený lektor Jiří Dobčák. Ten na úvod zasvětil účastníky do teorie veřejných zakázek, probral s nimi důležité pojmy, které pro lepší zapamatování prokládal zajímavými příklady z praxe. Dále účastníkům představil všechny certifikované elektronické nástroje.

Během krátké pauzy se všichni přítomní občerstvili, aby nabrali dostatek sil na následující, a to už praktickou část. Každý účastník měl na místě připravený notebook, aby se mohl jednotlivými systémy sám proklikat a vyzkoušet si práci v nich. Pod vedením lektora si všichni vyzkoušeli podání elektronické nabídky v testovacích prostředích šesti elektronických nástrojů – Portál pro vhodné uveřejnění, E-ZAK, Gemin, Národní elektronický nástroj (NEN), Tender arena a TENDERMARKET.

Účastníci workshopu byli velmi aktivní, často se ptali a konzultovali s lektorem různé praktické záležitosti. I když práci v elektronických nástrojích zvládali bez větších problémů, někteří dali najevo rozpaky z blížící se povinné elektronizace. Věříme, že po absolvování praktického workshopu tato nejistota zmizela.

Chcete si být v elektronickém zadávání také jistí? Přihlaste se na tento workshop, bude se konat v Brně i v Praze.

FAQ - časté dotazy