Zpět na výpis

Novinky

Podzim ve znamení nových webinářů

11. 10. 2021

Teplé letní dny jsou definitivně pryč a za okny se ochlazuje. Co takhle zapracovat na svém vzdělání, a to klidně z tepla a pohodlí domova?

Stále školíme online, a na podzim jsme pro vás nachystali smršť nových webinářů.

Náš kurz Veřejné zakázky - zadávání VZMR A ZPŘ už je mnoha zadavatelům dobře známý. Posluchači jsou seznámeni se zadáváním zakázek malého rozsahu a zjednodušeným podlimitním řízením, a to v souladu se zákonem č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek. To vše pod vedením naší právničky Mgr. Adély Palovské.

Potřebujete rozšířit obzory v oblasti zadávání veřejných zakázek s konkrétními technickými aspekty plnění, které jsou zadavateli pořizovány v oblasti IT? Tak to byste neměli minout kurz Veřejné zakázky v IT v roce 2021. Lektor Ing. Josef Šetek účastníkům osvětlí zadávání zakázek na HW/SW infrastrukturu a kancelářské vybavení, dále pak na pořízení a rozvoj informačních systémů.

Jak vypadá proces zadávání zakázek na slovenském trhu? To je obsahem kurzu Veřejné zakázky na Slovensku v roce 2021, kterým účastníky provede Ing. Branislav Šarmír.

Nově vypsaný kurz Aktuální rozhodovací praxe ÚOHS pod vedením lektorky Ing. Evy Marečkové pak zasvětí posluchače do posledních trendů v rozhodovací praxi v oblasti veřejných zakázek.

Náš právník Mgr. Tomáš Motal je připraven zadavatele vybavit teoretickými i praktickými informacemi o správnému uveřejňování smluv, a to na kurzu Jak správně uveřejňovat v registru smluv.

A v neposlední řadě je tu i Mgr. Petr Pernica a jeho webinář Veřejné zakázky ve stavebnictví pro ZADAVATELE, který posluchače provede zadáváním zakázek na stavební práce.

FAQ - časté dotazy