Zpět na výpis

Novinky

Pozvánka na 2. ročník Produktové konference QCM

14. 1. 2020

Zajímá vás, co nového jsme pro vás připravili na rok 2020? Chcete si užít pohodový den plný dobrého jídla, milých lidí a zajímavých informací? Termín druhé Produktové konference QCM se blíží! Zapište si do kalendáře datum 11. 3. 2020 a přijeďte za námi do hotelu Occidental Praha.

Budeme hovořit o elektronických nástrojích a elektronizaci veřejných zakázek obecně. Velkým tématem je elektronická komunikace úřadů a její povinné zavádění. Představíme jiný pohled na centrální nakupování.

Co dalšího se dozvíte? Ukážeme vám, co umí E-ZAK nové generace 5.0, dozvíte se o nových funkcionalitách a službách Portálu pro vhodné uveřejnění. Seznámíme vás i s novými produkty, jako jsou elektronické formuláře e-forms či E-ZAK Smart pro ty, kterým už PVU nestačí. Pozornost budeme věnovat i vzdělávacímu programu QCM školení, platformě FEN a centrální databázi dodavatelů.

Jako vždy na našich akcích vás čeká příjemná atmosféra, bohatý a chutný catering, dobrá káva a obchodníci připraveni probrat s vámi vše, co vás zajímá.

Pro naše věrné zákazníky je konference zcela zdarma. Přihlaste se na ni.

 

 

 

FAQ - časté dotazy