Rozjíždíme se s kurzy do regionů

13. 2. 2019

Povinná elektronizace veřejných zakázek je v plném proudu a workshopy, které učí, jak na ni, jsou velmi žádané. Naše kurzy se v minulosti konaly pouze v Praze a Brně, dodavatelé a zadavatelé však projevili zájem o školení i v jiných regionech.

A protože si naše klienty rádi trochu rozmazlíme, rozhodli jsme se rozšířit pole působnosti a realizovat kurzy v krajských městech.

Nově pořádáme oblíbený workshop Jak podat nabídku elektronicky v Českých Budějovicích! Dodavatelé si zde sami vyzkouší elektronickou komunikaci se zadavateli včetně podání nabídky, a to v reálném prostředí hned několika elektronických nástrojů.

Místa konání našich kurzů plánujeme dále rozšiřovat. Snad Vás brzy proškolíme přímo ve Vašem regionu.