Zpět na výpis

Novinky

Seznamte se s odpovědným veřejným zadáváním

21. 1. 2021

Dílčí novela zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek s sebou přinesla velkou novinku – odpovědné veřejné zadávání. Všichni zadavatelé mají od 1. 1. 2021 povinnost při zadávání veřejných zakázek (včetně VZMR) uplatnit zásady sociálně a environmentálně odpovědného zadávání.

Co přesně odpovědné veřejné zadávání znamená a jaký má smysl? Jak bude probíhat v praxi? Jak ovlivní zadávání veřejných zakázek? Na všechny tyto a další otázky vám dáme odpovědi.

Otevíráme pro vás zbrusu nový webinář Zásady odpovědného veřejného zadávání – dílčí novela ZZVZ od 1.1.2021 – první se koná již 9. února!

Tento kurz vám poskytne komplexní vhled do problematiky OVZ, a to pod vedením leaderů a členů projektu odpovědného/strategického veřejného zadávání Mgr. Leony Gergelové Šteigrové, Ph.D. a Moniky Dobrovodské z Ministerstva práce a sociálních věcí. Konkrétní příklady implementace OVZ pak objasní Mgr. Martin Hadaš, LL.M. z Masarykovy univerzity a Mgr. Jakub Váňa z Krajského úřadu Jihomoravského kraje.

Pro více informací či další vypsané termíny sledujte náš web QCM školení.

FAQ - časté dotazy