Školení Profil zadavatele dle nového zákona

31. 10. 2016

V listopadu jsme pro Vás připravili nové školení, které reaguje mimo jiné i na nový zákon o zadávání veřejných zakázek, který vstoupil v platnost od 1. října 2016. Bude se jako obvykle konat v Praze a v Brně.

Hlavním cílem školení pod názvem Profil zadavatele dle nového zákona – změny, elektronické postupy je seznámit účastníky s uveřejňovacími povinnostmi na profilu zadavatele a ve Věstníku veřejných zakázek, procesem elektronického zadávání, představit Portál pro vhodné uveřejnění se všemi jeho funkcemi a službami a vysvětlit co, kde a jak uveřejnit, aby vše proběhlo v souladu s novým zákonem o zadávání veřejných zakázek.

Jako novinku jsme zařadili elektronické procesy. Jde o praktickou ukázku kompletních elektronických procesů zadávání veřejných zakázek na Portálu pro vhodné uveřejnění pro typy zadávacích řízení: veřejná zakázka malého rozsahu, otevřené řízení, zjednodušené podlimitní řízení.

Aktuální přehled najdete na našem webu  QCM školení v sekci ŠKOLENÍ A SEMINÁŘE, který průběžně aktualizujeme a doplňujeme.