Věrnostní program 2020

17. 12. 2019

Během roku 2019 jste využívali naše služby, čehož si velice vážíme a rozhodli jsme se Vás za to odměnit. Připravili jsme pro Vás dárek v podobě věrnostních programů, které spouštíme 8. 1. 2020.

Věrnostní program A TOP

• Věrnostní program začíná  8. 1. 2020 a trvá do 31. 12. 2020.
• Sleva 15% platí pro klienty, kteří se v období leden 2019 – prosinec 2019 zúčastnili našich školení a nakoupili u nás za více než 15 000 Kč bez DPH.
• Sleva se vztahuje na všechna následující školení, publikovaná na webu QCM školení.
• Věrnostní program se vztahuje na celou organizaci (identifikace dle IČO), ne pouze na konkrétní osobu.
• Slevu nelze kumulovat s případnými dalšími slevovými akcemi. Slevy se nesčítají.
• Sleva je vyčíslena v objednávkovém formuláři i na zálohové faktuře.

Věrnostní program B TOP

• Věrnostní program začíná 8. 1. 2020 a trvá do 31. 12. 2020.
• Sleva 10% platí pro klienty, kteří se v období leden 2019 – prosinec 2019 zúčastnili našich školení.
• Sleva je vyčíslena v objednávkovém formuláři i na zálohové faktuře.

Aktuální přehled všech kurzů najdete na webu QCM školení, v sekci Kurzy. Novinky průběžně doplňujeme.