Víte, jak psát obchodní smlouvy?

23. 10. 2019

Podzimní příval kurzů na téma obchodní a kupní smlouvy a obchodní korporace je tady!

V Brně se můžete těšit na Velká novela zákona o obchodních korporacích, Smluvní podmínky v obchodní praxi a Jak psát obchodní smlouvy. V Praze se pak bude konat Kupní smlouva v novém občanském zákoníku i Smluvní podmínky v obchodní praxi.

A proč byste tato školení měli absolvovat zrovna u nás? Všechna vede JUDr. Ing. Magda Janotová, zkušená právnička a lektorka s mnohaletou praxí zejména v oblasti obchodního a korporátního práva a závazkových vztahů.

Na kurzu Smluvní podmínky v obchodní praxi se naučíte vytvořit kvalitní smlouvu, která vás bude chránit a zaručí vám komfort. Školení Jak psát obchodní smlouvy vás připraví na nové uzavírání smluv a poradí, jak mít obchodní smlouvu sepsanou dle všech náležitostí. Velká novela zákona o obchodních korporacích vám objasní všechny změny a úpravy zákona. Na školení Kupní smlouva v novém občanském zákoníku získáte detailní rozbor právní úpravy i příklady z obchodní smluvní praxe.

Ať už jste z právního oddělení, „obchoďák“ či jednatel, dovednosti z těchto kurzů se vám budou hodit.