5. ročník konference ELEKTRONIZACE VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK – výměna zkušeností, novinky a trendy

0 Kč vč. DPH

Akce proběhla

Praha - 20. 9. 2018

• Moderuje: Michala Hergetová

V roce 2005 se stala ekonomickou redaktorkou v České televizi. Moderuje pořad Ekonomika na zpravodajském kanálu ČT24.

• Pod záštitou:

Sdružení tajemníků městských a obecních úřadů ČR, z. s.

Krajského úřadu Kraje Vysočina

Cíl konference:

V letošním jubilejním 5. ročníku si klademe za cíl vyhodnotit všechny tři hlavní milníky, které stav a vývoj elektronizace veřejných zakázek v ČR ovlivnily. Rozebereme květnový dopad nařízení GDPR na fungování a provoz elektronických nástrojů, dále vyhodnotíme reálný stav povinného používání NEN pro ústřední orgány státní správy, které vstupuje v platnost od července. Nejvíce se však budeme věnovat povinné elektronické komunikaci, která nás čeká od října. Konference je také prostorem pro výměnu zkušeností mezi zadavateli, uživateli elektronických nástrojů.

Přednášející:

Ing. David Horký, jednatel společnosti, QCM, s.r.o.; Ing. Jan Hrádek, ředitel společnosti, Tender systems, s.r.o.; Mgr. Adéla Havlová, LL.M., partnerka, AK Havel, Holásek & Partners; Ing. Stanislav Bogdanov, ředitel Odboru elektronizace veřejných zakázek a koncesí, Ministerstvo pro místní rozvoj; Michal Bláha, Nadace Hlídač Státu; Ing. Branislav Šarmír, předseda představenstva, VO SK, a.s.; Mgr. Václava Kotrbová, MSc, odbor analýz a podpora řízení, Kraj Vysočina; Mgr. Petr Pernica, advokát, AK Fiala, Tejkal a partneři; Mgr. Michal Hloušek, Frank Bold Advokáti.

O čem budeme letos hovořit?

• Aktuální stav elektronizace veřejných zakázek v ČR (Ing. David Horký).

• Co nás čeká od října? Aneb povinná elektronická komunikace pro všechny (Mgr. Adéla Havlová, LL.M).

• Jednotná strategie elektronizace 2018 – 2020 (Ing. Stanislav Bogdanov, Ing. David Horký, MBA, Ing. Jan Hrádek).

• Stav a vývoj elektronizace veřejných zakázek v zahraničí (Ing. Branislav Šarmír).

• Dopad GDPR na veřejné zakázky a elektronické nástroje – čtyři měsíce praxe (Ing. David Horký, MBA, Mgr. Petr Pernica).

• Open data ve veřejných zakázkách (Michal Bláha).

• Elektronická fakturace při zadávání veřejných zakázek (Mgr. Michal Hloušek).

• Centrální zadávání veřejných zakázek (Mgr. Václava Kotrbová, MSc).

* Pořadatel si vyhrazuje právo změn v programu  a časového uspořádání konference bez předchozího oznámení.

Cena:

Včasné přihlášení do 20. 8. 2018 za cenu: 3 509 Kč vč. DPH za osobu*
* V ceně je zahrnuta účast, materiály z prezentací, výklad řečníků, občerstvení, oběd, certifikát o absolvování. V ceně není zahrnuto ubytování, které si hradí každý účastník sám.

Od 21. 8. 2018 za cenu: 4 235 Kč vč. DPH za osobu*

• 08:30 - 09:00
    Coffee Break I
  • 09:00 - 09:05
    Slavnostní zahájení - Ing. David Horký, MBA
  • 09:05 - 09:10
    Zdravice - Mgr. Lubomír Šrámek
  • 09:10 - 09:15
    Zdravice - Mgr. Ing. Zdeněk Kadlec, dr.h.c.
  • 09:15 - 09:25
    Aktuální stav elektronizace veřejných zakázek - Ing. David Horký, MBA
  • 09:15 - 09:25
    Jednotná strategie elektronizace 2018 - 2020 - Ing. Stanislav Bogdanov, Ing. Jan Hrádek, Ing. David Horký, MBA
  • 9:25 - 10:35
    Diskuze k bloku I - všichni přednášející
  • 10:35 - 11:05
    Coffee Break II
  • 11:05 - 11:45
    Co nás čeká od října? Aneb povinná elektronická komunikace pro všechny - Mgr. Adéla Havlová, LL.M.
  • 11:45 - 12:05
    Stav a vývoj elektronizace veřejných zakázek v zahraničí - Ing. Branislav Šarmír
  • 12:05 - 12:35
    Dopad GDPR na fungování elektronických nástrojů - čtyři měsíce praxe - Mgr. Petr Pernica, Ing. David Horký, MBA
  • 12:35 - 12:45
    Diskuze k bloku II - všichni přednášející
  • 12:45 - 14:00
    Obědový raut
  • 14:00 - 14:25
    Centrální zadávání veřejných zakázek - Mgr. Václava Kotrbová, MSc.
  • 14:25 - 14:55
    Open data ve veřejných zakázkách - Michal Bláha
  • 14:55 - 15:15
    Elektronická fakturace při zadávání veřejných zakázek - Mgr. Michal Hloušek
  • 15:15 - 15:30
    Diskuze k bloku III. - všichni přednášející
  • 15:30 - 16:00
    Závěr, předání certifikátů

• K této konferenci zatím nejsou dostupné žádné dokumenty.

Mediální partneři

• Místo konání - Praha