7. ročník konference ELEKTRONIZACE VZ - AKCE ZRUŠENA!

4 719 Kč vč. DPH

Akce proběhla

Praha - 17. 9. 2020
08:30 - 15:00

 • Moderuje: Michala Hergetová

  Je televizní ekonomická redaktorka a novinářkaV roce 2005 se stala ekonomickou redaktorkou v České televizi. Moderuje pořad Ekonomika na zpravodajském kanálu ČT24.

   

                           

 • Pod záštitou: 

  Sdružení tajemníků městských a obecních úřadů ČR, z. s. 

  Krajského úřadu Kraje Vysočina

        

        

Pozor důležité!

Milí zákazníci a účastníci konference, 

s velkou lítostí Vám oznamujeme, že jsme se po pečlivém uvážení rozhodli zrušit 7. ročník konference Elektronizace veřejných zakázek. Velmi nám záleží na vysoké úrovni a pohodové atmosféře této akce, které bohužel kvůli nejnovějšímu nařízení vlády nelze dostát. Chceme, aby pro Vás naše konference byla příjemným zážitkem, a to bez povinného nošení roušek ve vnitřních prostorách, omezeného stravování či dodržování odstupů.  Věříme, že rok 2020 je v tomto směru ojedinělý, a my se s Vámi budeme v příštích letech opět moci setkávat neomezeně a bez roušek.  V případě dotazů se obraťte na zákaznickou podporu skoleni@qcm.cz. 

 

Cíl konference:

Rok 2020 je mimořádný ve všech směrech a naším cílem je zaměřit se na nejvýznamnější milníky, které ovlivňují stav a vývoj elektronizace nejen veřejných zakázek. Budeme se věnovat očekávané novele ZZVZ, která by konečně měla rozlousknout nejasnosti a nepřesnosti, jež ukázala aplikační praxe. Představíme e-katalogy jako inspiraci pro všechny, kteří nakupují centrálně, nebo o tom zatím jen uvažují. Zaměříme se i na to, jak kvalitně se veřejné zakázky vypisují z pohledu dodavatele a v neposlední řadě nám poodhalí svoje plány v oblasti elektronizace přímo MMR. Konference však především poskytne široký prostor pro setkávání, sdílení znalostí a především dovedností mezi zadavateli, uživateli elektronických nástrojů.

Přednášející:

Ing. David Horký, MBA, jednatel společnosti, QCM, s.r.o.; Mgr. Adéla Havlová, LL.M., partnerka, AK Havel, Holásek & Partners; Ing. Dana Buřičová, odbor analýz a podpora řízení, Kraj Vysočina; Ing. Eva Janoušková, zástupce ředitele - ředitel sekce ekonomiky a podpory, Kraj Vysočina, Ing. Naďa Voráčová, odbor veřejných zakázek, Masarykova univerzita, Zástupce z Ministerstva pro místní rozvoj, člen ze společnosti ATLAS SOFTWARE a.s. a další....

 

O čem budeme letos hovořit?

 • O čem bude zásadní novela ZZVZ? O odstranění nedostatků transpozice evropských zadávacích směrnic, o změnách, které povedou ke snížení administrativního zatížení na straně zadavatelů i dodavatelů, o odstranění nepřiměřené přísnosti některých pravidel, o vyjasnění výkladové nejasnosti a v neposlední řadě také o odstranění legislativně technických nedostatků textu zákona.

 • E-katalogy a jejich přínos v rámci centrálních nákupů. Jsou snadno použitelné pro všechny běžné uživatele, nakupující se nemusí seznamovat s komplexními pravidly veřejného zadávání, a přitom jsou naplněny legislativní požadavky.

 

 • Plány MMR v oblasti elektronického zadávání. O dosažení cílů prostřednictvím projektu NIPEZ 2.0, ulehčení přístupu dodavatelů k trhu veřejných zakázek, o rychlém, plně elektronické zadávání a kontrole veřejných zakázek, i o maximálním využití dat z jiných IS eGovernment.

 

 • Jak kvalitně se veřejné zakázky vypisují z pohledu dodavatele? Co potřebují dodavatelé, aby našli správnou veřejnou zakázku a byli schopni podat nabídku, úskalí kvalifikace současného zákona. Představíme návrhy změn, které mohou vést k lepším nabídkám.

 

 • FEN a CDD. V první polovině roku vznikla Centrální databáze dodavatelů veřejných zakázek, která je nyní napojena na většinu významných zadávacích systémů v ČR. Představíme fungování databáze a plány na další zjednodušování systému veřejných zakázek.

 

Cena:

Včasné přihlášení do 18. 8. 2020 za cenu: 3 509 Kč vč. DPH za osobu*
* V ceně je zahrnuta účast, materiály z prezentací, výklad řečníků, občerstvení, oběd, certifikát o absolvování. V ceně není zahrnuto ubytování, které si hradí každý účastník sám.

Od 19. 8. 2020 za cenu: 4 719 Kč vč. DPH za osobu*
* V ceně je zahrnuta účast, materiály z prezentací, výklad řečníků, občerstvení, oběd, certifikát o absolvování. V ceně není zahrnuto ubytování, které si hradí každý účastník sám.

 

* Pořadatel si vyhrazuje právo změn v programu  a časového uspořádání konference bez předchozího oznámení.

*Akce bude uspořádána v souladu s opatřeními a hygienickými pravidly vydanými Ministerstvem zdravotnictví ČR (dále jen "MZ").

 

Program

 • . - .
  . - .

Dokumenty

 

 

   Mediální partneři    

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 • Místo konání - Praha

  Hotel Occidental Praha 4
  Na Strži 1660/32, 140 00
  Praha

  Organizátor: Pavlína Jochlíková
  Tel.: +420 702 087 311
  E-mail: skoleni@qcm.cz

Minulé konference

Název konference Datum Cena vč. DPH Místo
QCM konference: jaro 2024 - svěží vítr v práci s veřejnými zakázkami a nový Věstník VZ 16. 4. 2024
akce již proběhla
Praha Detail
QCM konference: podzim 2023 - Velká věstníková revoluce 19. 9. 2023
akce již proběhla
Praha Detail
Konference: Start nového Věstníku VZ a další novinky z dílny QCM 20. 4. 2023
akce již proběhla
Praha Detail
Produktová konference QCM – zakázková promenáda a přehlídka novinek 14. 9. 2022
akce již proběhla
Praha Detail
Konference - Budoucnost zadávání veřejných zakázek v ČR 14. 9. 2021
akce již proběhla
Praha Detail
Produktová konference QCM - AKCE ZRUŠENA! 11. 3. 2020
akce již proběhla
Praha Detail
6. ročník konference ELEKTRONIZACE VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK – výměna zkušeností, novinky a trendy 18. 9. 2019
akce již proběhla
Praha Detail
Konference QCM - novinky, produkty a služby 13. 3. 2019
akce již proběhla
Praha Detail
5. ročník konference ELEKTRONIZACE VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK – výměna zkušeností, novinky a trendy 20. 9. 2018
akce již proběhla
Praha Detail
4. ročník konference Elektronizace veřejných zakázek - výměna zkušeností, novinky a trendy 14. 9. 2017
akce již proběhla
Praha Detail
3. ročník konference ELEKTRONIZACE VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK - výměna zkušeností, novinky a trendy 24. 8. 2016
akce již proběhla
Praha Detail
2. ročník konference "Elektronizace veřejných zakázek" výměna zkušeností, novinky a trendy 19. 8. 2015
akce již proběhla
Praha Detail

FAQ - časté dotazy