7. ročník konference ELEKTRONIZACE VZ - AKCE ZRUŠENA!

4 719 Kč vč. DPH

Akce proběhla

Praha - 17. 9. 2020

• Moderuje: Michala Hergetová

Je televizní ekonomická redaktorka a novinářkaV roce 2005 se stala ekonomickou redaktorkou v České televizi. Moderuje pořad Ekonomika na zpravodajském kanálu ČT24.

• Pod záštitou:

Sdružení tajemníků městských a obecních úřadů ČR, z. s.

Krajského úřadu Kraje Vysočina

Pozor důležité!

Milí zákazníci a účastníci konference,

s velkou lítostí Vám oznamujeme, že jsme se po pečlivém uvážení rozhodli zrušit 7. ročník konference Elektronizace veřejných zakázek. Velmi nám záleží na vysoké úrovni a pohodové atmosféře této akce, které bohužel kvůli nejnovějšímu nařízení vlády nelze dostát. Chceme, aby pro Vás naše konference byla příjemným zážitkem, a to bez povinného nošení roušek ve vnitřních prostorách, omezeného stravování či dodržování odstupů.  Věříme, že rok 2020 je v tomto směru ojedinělý, a my se s Vámi budeme v příštích letech opět moci setkávat neomezeně a bez roušek.  V případě dotazů se obraťte na zákaznickou podporu skoleni@qcm.cz.

Cíl konference:

Rok 2020 je mimořádný ve všech směrech a naším cílem je zaměřit se na nejvýznamnější milníky, které ovlivňují stav a vývoj elektronizace nejen veřejných zakázek. Budeme se věnovat očekávané novele ZZVZ, která by konečně měla rozlousknout nejasnosti a nepřesnosti, jež ukázala aplikační praxe. Představíme e-katalogy jako inspiraci pro všechny, kteří nakupují centrálně, nebo o tom zatím jen uvažují. Zaměříme se i na to, jak kvalitně se veřejné zakázky vypisují z pohledu dodavatele a v neposlední řadě nám poodhalí svoje plány v oblasti elektronizace přímo MMR. Konference však především poskytne široký prostor pro setkávání, sdílení znalostí a především dovedností mezi zadavateli, uživateli elektronických nástrojů.

Přednášející:

Ing. David Horký, MBA, jednatel společnosti, QCM, s.r.o.; Mgr. Adéla Havlová, LL.M., partnerka, AK Havel, Holásek & Partners; Ing. Dana Buřičová, odbor analýz a podpora řízení, Kraj Vysočina; Ing. Eva Janoušková, zástupce ředitele - ředitel sekce ekonomiky a podpory, Kraj Vysočina, Ing. Naďa Voráčová, odbor veřejných zakázek, Masarykova univerzita, Zástupce z Ministerstva pro místní rozvoj, člen ze společnosti ATLAS SOFTWARE a.s. a další....

O čem budeme letos hovořit?

• O čem bude zásadní novela ZZVZ? O odstranění nedostatků transpozice evropských zadávacích směrnic, o změnách, které povedou ke snížení administrativního zatížení na straně zadavatelů i dodavatelů, o odstranění nepřiměřené přísnosti některých pravidel, o vyjasnění výkladové nejasnosti a v neposlední řadě také o odstranění legislativně technických nedostatků textu zákona.

• E-katalogy a jejich přínos v rámci centrálních nákupů. Jsou snadno použitelné pro všechny běžné uživatele, nakupující se nemusí seznamovat s komplexními pravidly veřejného zadávání, a přitom jsou naplněny legislativní požadavky.

• Plány MMR v oblasti elektronického zadávání. O dosažení cílů prostřednictvím projektu NIPEZ 2.0, ulehčení přístupu dodavatelů k trhu veřejných zakázek, o rychlém, plně elektronické zadávání a kontrole veřejných zakázek, i o maximálním využití dat z jiných IS eGovernment.

• Jak kvalitně se veřejné zakázky vypisují z pohledu dodavatele? Co potřebují dodavatelé, aby našli správnou veřejnou zakázku a byli schopni podat nabídku, úskalí kvalifikace současného zákona. Představíme návrhy změn, které mohou vést k lepším nabídkám.

• FEN a CDD. V první polovině roku vznikla Centrální databáze dodavatelů veřejných zakázek, která je nyní napojena na většinu významných zadávacích systémů v ČR. Představíme fungování databáze a plány na další zjednodušování systému veřejných zakázek.

Cena:

Včasné přihlášení do 18. 8. 2020 za cenu: 3 509 Kč vč. DPH za osobu*
* V ceně je zahrnuta účast, materiály z prezentací, výklad řečníků, občerstvení, oběd, certifikát o absolvování. V ceně není zahrnuto ubytování, které si hradí každý účastník sám.

Od 19. 8. 2020 za cenu: 4 719 Kč vč. DPH za osobu*

* Pořadatel si vyhrazuje právo změn v programu  a časového uspořádání konference bez předchozího oznámení.

*Akce bude uspořádána v souladu s opatřeními a hygienickými pravidly vydanými Ministerstvem zdravotnictví ČR (dále jen "MZ").

. - .

Mediální partneři

• Místo konání - Praha

Hotel Occidental Praha 4