QCM konference:
podzim 2023 - Velká věstníková revoluce

0 Kč vč. DPH

Akce proběhla

Praha - 19. 9. 2023
10:00 - 13:00

 • Cena: Konference je zcela zdarma!  Z kapacitních důvodů žádáme o přihlášení maximálně 2 zástupců za organizaci.  

  * Pořadatel si vyhrazuje právo změn v programu  a časového uspořádání konference bez předchozího oznámení.

   

   

 • Přednášející:

  Ing. David Horký, MBA, jednatel společnosti, Ing. Petr Šuráň, Mgr. Nora Havlíčková a další...

   

Podzimní konferenci QCM, která nese název Velká věstníková revoluce, zahájíme zcela neobvykle. Rozloučíme se. Ale rozhodně ne s vámi, nýbrž se starým Věstníkem veřejných zakázek. Krátce se ohlédneme za necelým tři čtvrtě rokem existence původního Věstníku, a poté už se budeme věnovat zítřkům, které si snad zaslouží označení světlé.

Zahájíme novou éru v oblasti zadávání veřejných zakázek, a to přivítáním nového Věstníku, který začne v ostrém provozu fungovat 25. 10. 2023, a na jehož realizaci se naše společnost QCM, s.r.o. opět podílí. Co vám můžeme nabídnout? Všechny novinky, zajímavosti a důležité informace z vývojového prostředí. Ukážeme vám ty nejpodstatnější rozdíly, které nový Věstník přinese. Jsme tu pro vás a na všechny změny vás připravíme.

V druhé části konference opustíme téma Věstníku, a zavedeme vás mezi naše produkty. Představíme systém e-forms, na kterém je vystaven nejen Věstník, ale také mnoho jiných velkých projektů. Nevynecháme ani naši vlajkovou loď, elektronický nástroj E-ZAK, který v byl v minulých týdnech a měsících vybaven mnoha novými funkcemi.

Na závěr pohovoříme o našich službách pro dodavatele, představíme naše právnické služby a zmíníme se, co nového jsme připravili v oblasti vzdělávání. A hlavně se s vámi podělíme o to, že QCM, s.r.o. už zdaleka nejsou pouze veřejné zakázky. Náš přesah stále roste a my se snažíme ulehčit vám práci i v takových sférách, jako je například v poslední době tak často probíraný whistleblowing.

Program

 • 9:00 - 10:00
  Registrace účastníků - Coffee Break
 • 10:00 - 11:15
  Zahájení, Blok I.
 • 11:15 - 11:45
  Přestávka - Coffee Break
 • 11:45 - 13:00
  Blok II., závěr, panelová diskuze
 • 13:00 - 13:30
  Oběd
 • Místo konání - Praha

  NH Prague City
  Mozartova 261/1, 150 00 Praha
  Praha

  Organizátor: Pavlína Jochlíková
  Tel.: +420 702 087 311
  E-mail: skoleni@qcm.cz


FAQ - časté dotazy